tg-me.com/progresstech/638
Last Update:
Добіг кінця четвертий - останній модуль наших інженерних курсів «Airframe Structural Design & Sizing», які традиційно йдуть OFFline у Києві!
Він був винятковим, оскільки на ньому наші слухачі вперше вчилися аналізувати напружений стан та міцність саме авіаційних конструкцій. Тому наші майбутні «stress analyst`и» вивчали одразу дві специфічні дисципліни, які наразі відсутні у більшості бакалавратів наших українських ЗВО: будівельну механіку каркаса пасажирського літака (airframe's structural mechanics) та його конструкцію (primary&secondary structure), яка на ній ґрунтується.
Які ж результати такої своєрідної підготовки?
Подивімося!
ВАЖЛИВА ПЕРЕДМОВА
Зауважимо, що «екзаменаційні» тести для цих, беззаперечно, необхідних справжньому проектувальнику дисциплін були побудовані інакше, ніж решта наших перевірок до цього.
Тест з будмеху був дуже містким: 12 теоретичних питань, 11 практичних завдань та навіть одне творче! Ба більше: значна їх частина була написана англійською! Крім того, половина вихідних даних була надана в «імперській системі» розмірності величин: фунти, дюйми тощо.
Що ж до тесту з іншої базової для авіаційного інженера дисципліни – конструкції, то він був побудований з метою оцінити загальне розуміння того, як взаємодіють частини планера та вміння його застосовувати. Він складався з 11 теоретичних питань та 5 практичних завдань. Хоча тест не містив у собі жодних розрахунків, зображення ескізів елементів конструкції та шляхів передачі навантаження (так званих «load path») з поясненнями їх форми та функцій дало змогу оцінити здатність слухачів розуміти, чому вони є саме такими.
На проходження кожного тесту відводилося лише 3 години!
Саме тому читачів не повинен дивувати «низький» результат багатьох учасників: всі наші питання та завдання були витонченими – наближеними до реальної роботи у нашій компанії.
Підсумкові оцінки всіх модулів (для порівняння) можна побачити на прикріпленому зображенні.
Про що ж вони говорять?
По-перше, дедалі помітніше, що наші курси дозволяють отримати якісну підготовку тим, хто справді цього хоче, незалежно від його «бекграунду». Це видно вже з того, що двоє (25%) із найсильнішої половини учасників мають не «авіаційні» спеціальності, тож точно не проходили «будмеху» під час свого попереднього навчання у ЗВО. Проте вони змогли випередити багатьох представників бакалаврату «авіаційна та ракетно-космічна техніка», хоча в них він як раз мав би вивчатись!
По-друге, слід звернути увагу, що, як і раніше, поділ на «сильніших» та «слабших» не є непохитним. Як це зазвичай у нас буває, відбулося рокірування: з «топу» випало два, а з «середини» навіть три слухачі, які занадто довго спочивали на лаврах. У той самий час до середини списку піднявся герой, який ще недавно пас задніх у наших рейтингах!
Таким чином добре видно, що на наших курсах неможливо довго перебувати серед добре підготовлених «учнів», просто спираючись на вміння та знання, отримані до зустрічі з нами. Адже лише троє учасників протрималися у топі усі модулі поспіль!
Отже, наша система навчання дає змогу отримувати нові системні навички та при цьому цілком адекватно оцінює їхній рівень.
Last but not least.
Наша потреба саме в інженерах напряму structural/stress analysis зараз така велика, що ми були змушені розпочати працевлаштування наших найсильніших слухачів курсів ще до закінчення нашого навчання.
З цієї ж причини ми запускаємо наступний набір на цю програму вже у серпні – не проґавте можливість пройти нашу підготовку та отримати гарний шанс розпочати роботу у нашій компанії вже з початком нового року!
Маєте питання?
Пишіть адміністратору нашого KTC у Телеграм, та Надія Лень (@nade_len) з задоволенням відповість на усі ваші питання стосовно нашого навчання та працевлаштування.
P.S. Дуже рекомендуємо вам дізнатися, що наші слухачі думають з приводу цієї найскладнішої частини їх навчання – дивіться їх враження у коментарях до аналогічного запису у Фейсбуці.
BY Progresstech-Ukraine

Share with your friend now:
tg-me.com/progresstech/638