Telegram Group Search
​​Гарного вечора п‘ятниці 😜
​​ПЕРЕДПРОДАЖ!!!
📘«Як я став дурнем» Мартен Паж

Герой роману французького письменника Мартена Пажа — молодий і надзвичайно розумний Антуан. Неабиякий інтелект хлопця не зробив його ані багатим, ані щасливим. Стомившись постійно про щось думати, розумник одного дня вирішує стати… дурнем. Нетривіальні спроби Антуана вимкнути власний мозок описані автором хльостко й іронічно. Добряче дісталося і сучасному суспільству, їдкий опис якого можна зачитувати друзям уголос.

Дебютний роман письменника перекладений 24 мовами і відзначений літературним призом студентів європейських вишів. А вдячні читачі давно розібрали цю книжку на цитати.
​​#книжка_тижня

📘«Імперфекціоністи» Том Рахман

У 1950 році в Римі з’явилася англомовна газета — плід пристрасті та фантазії одного мультимільйонера. Понад півстоліття вона дивувала й розважала читачів із багатьох куточків світу. Але з початком епохи Інтернету наклад газети починає стрімко падати, у неї досі немає власного сайту, майбутнє здається похмурим. Проте репортери та редактори, схоже, цього не помічають, бо занурені в бурхливе особисте життя…

У цьому груповому портреті дивовижних персонажів, яких не об’єднує нічого, крім служіння приреченій ідеї, безліч зворушливих та смішних моментів, неочікуваних сюжетних поворотів і зламаних доль. А ще — це дотепний, сповнений їдкої іронії опис світу іноземців, які мешкають у Римі, їхніх мрій, потрясінь і мелодрам.
​​Прочитайте ці книги, якщо любите подорожувати 💙

📘«Турист мимоволі» Енн Тайлер
Мейкон Лірі, головний герой роману Енн Тайлер,— неймовірний педант і прихильник «системи» майже в усьому. Він ненавидить подорожувати, але заробляє на життя написанням путівників. Через рік після трагічної загибелі сина-підлітка дружина пропонує Мейкону розлучитися. Саме з цього моменту у героя розпочинається абсолютно нове життя…
👉https://bit.ly/3QpnKxE

📘«Шалено багаті азійці» Кевін Кван
Рейчел Чу — американка китайського походження, професорка економіки в Нью-Йоркському університеті. Її хлопець Нік — професор історії в цьому ж університеті, а сам із Сингапуру. Вони кохають одне одного, і Нік пропонує Рейчел разом провести літню відпустку на його батьківщині. Ще й привід чудовий — весілля найкращого друга. Рейчел погоджується, навіть не підозрюючи, що на неї чекає…
👉https://bit.ly/3TvDwca

📘«Імперфекціоністи» Том Рахман
У цьому груповому портреті дивовижних персонажів, яких не об’єднує нічого, крім служіння приреченій ідеї, безліч зворушливих та смішних моментів, неочікуваних сюжетних поворотів і зламаних доль. А ще — це дотепний, сповнений їдкої іронії опис світу іноземців, які мешкають у Римі, їхніх мрій, потрясінь і мелодрам.
👉https://bit.ly/49rY1fA
​​КРАСИВЕ І БЕЗГЛУЗДЕ

Як відрізнити добре мистецтво від поганого?

«… художник Ед Руша вивів для нас просте й корисне правило: «Добре мистецтво, - стверджує він, - має викликати реакцію «Гм? Ого!», на відміну від «Ого! Гм?», яка вказує на погане мистецтво». Інакше кажучи, мистецький твір, який спочатку нас ошелешує, а потім викликає захват, у довгостроковій перспективі приносить більше задоволення й користі, ніж той, що має на меті шокувати глядача і справляє лише поверхневе враження.

Якщо з першого погляду картина вам не сподобалась, це нормально. Але дивіться далі. Ви можете подумати: «Що це? Чому воно таке потворне? Кому спало на думку це створити?» Це ваше початкове «Гм?», і воно є правильною реакцією. Але дивіться далі, бо у вас виникнуть інші реакції й, можливо, вам відкриється дещо більше. Унаслідок цього ви можете люто зненавидіти картину, зате глибше зрозумієте і мистецький твір, і себе самих.»

Текст взято з книги Йохана Ідема «Як ходити до музею?»
​​📘Декілька цитат з книги «Моторошне сяйво»:

«Можна багато чого дізнатися про мертвих, спостерігаючи за проявами скорботи їхніх рідних.»

«Він був єдиним, хто виявив до мене трохи доброти. Хай це стане для нього уроком. Жоден хороший учинок не цінується – за добро завше платять невдячністю.»

«Кажіть людям те, що вони хочуть почути, і тоді їхні надії зроблять усе за вас.»

«Я бачила прояви горя у представників різних суспільних прошарків, від багатих до бідних, і відкрила для себе одну універсальну істину, пов’язану зі смертю: смерть навіки змінювала тих, хто пережив утрату. Гнітюче знання про біль відбивалося в їхніх очах.»

«Серце може навіяти тобі думку, що ти непереможна. Пам’ятай: страждання – єдине, чого можна чекати від кохання з цілковитою впевненістю.»

«Моя мама вчила мене, що люди більше розповідають про себе тим, про що вони не говорять. Усе залежить від уміння слухати.»
​​Гарного вечора 😜
​​А ви вже дивилися культову екранізацію книги «Престиж» від режисера Крістофера Нолана?

Якщо ні – треба виправляти)
​​5 ФАКТІВ ПРО СЕРГІЯ ГРОМЕНКА

1. Народився і виріс в Криму, а 2014 року із початком російської окупації півострова переїхав до Києва.
2. Працював шкільним вчителем, викладачем вишу, був держслужбовцем, а паралельно займався журналістикою.
3. Кандидат історичних наук, автор семи і співавтор ще десяти книг з історії (статті навіть не рахував).
4. Любить читати і мріє написати видатний великий роман, але все ніяк не наважується.
5. Обожнює котиків 😍

Його нову книгу "Український Мультифронтир. Нова схема історії України" вже можна передзамовити на нашому сайті.
​​ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ!!!

📘«Український Мультифронтир. Нова схема історії України (неоліт — початок ХХ століття)» Сергій Громенко

Здається самоочевидним, що розташування України на перехресті Заходу, Півдня і Сходу (комплексів культур, релігій, соціально-економічних моделей і політичних режимів) впливає на її минуле, сьогодення і майбутнє. Однак лише на початку ХХ століття українські вчені почали всерйоз цікавитися цим феноменом і, на жаль, до початку ХХІ століття так і не вивчили його ґрунтовно. Натомість саме дослідження Мультифронтиру — «перехрестя погранич» — не лише дозволить глибше зрозуміти українське минуле, але й допоможе краще впоратися із проблемами сьогодення — зокрема, подолати постколоніальні комплекси народу-­жертви, бездержавного або навіть антидержавного народу тощо. З іншого боку, завдяки концепції Мультифронтиру стають зрозумілішими легендарна українська волелюбність та інклюзивність нашої культури.
​​#книжка_тижня

📘«Безжальний менеджмент. Управління людьми та прибутком» Ден Кеннеді

Ця книжка стала відомою на американському континенті завдяки пропонованій надзвичайно ефективній та оригінальній стратегії провадження і ведення бізнесу. Невимушено і просто автор розповідає читачам про природу стосунків у бізнесі між працедавцями і робітниками, висловлює свої рекомендації, як стати заможним і як утриматися на досягнутій висоті. Для досягнення вершин у бізнесі застосовується безліч технологій і саме на багатьох із них загострює свою увагу автор книжки. Секрети влаштування робочого місця, встановлення найкращих стандартів у своєму бізнесі і найголовніше — можливість постійного отримання і зростання прибутку, роль комфортного робочого місця, про бонуси як обов’язковий атрибут, про ефективність управління процесами продажів, про контроль і довіру, про секрети та рекомендації спілкування, а також деякі нестандартні прийоми для отримання прибутку — про це та багато інших засобів менеджменту, що застосовуються у бізнесі, розповідається у цій книжці.
​​#знову_в_наявності

📘«Діана. Справжня історія з її вуст» Ендрю Мортон

Вона знала, що ніколи не стане королевою, і завжди хотіла бути собою. Вона мріяла бути королевою людських сердець, і її мрія здійснилася. Вона — це леді Діана Спенсер, принцеса Уельська, одна з найпривабливіших персон XX століття, ікона стилю і порушниця спокою дому Віндзорів. За шість років до своєї трагічної загибелі Діана відважилась на серію відвертих інтерв’ю для книжки Ендрю Мортона, в яких відкрила світу всю правду про себе. Щира сповідь «народної принцеси» звучить з її власних вуст, а також доповнена теплими спогадами рідних і друзів. Неймовірна доброта Діани, унікальний дар співчуття, безмежне бажання бути корисною людям стали її найбільшою спадщиною і зразком для наслідування у сучасному світі, який так потребує любові.
Forwarded from Наталія Мельник
Запрошуємо на обговорення роману Щепана Твардоха «Покора».

До зустрічі приєднається редакторка видавництва «Фабула» @oleksa_cho Олександра Чорноморець, яка розкаже, як відбувалась робота над цим непростим текстом.
Готуйте свої запитання.
За найцікавіше Олександра обіцяє подарувати свою улюблену книжку «Фабули»)
​​Створення телеметрії захисту даних у середовищі

«Окрім оснащення застосунку телеметрією, також потрібно створити відповідну телеметрію в наших середовищах, аби ми могли виявляти найбільш ранні ознаки несанкціонованого доступу, особливо в компонентах, що працюють в інфраструктурі, яку ми не контролюємо (наприклад, у хостингових або хмарних середовищах).

Необхідно відстежувати і за необхідності повідомляти колег про такі події:
- Зміни в операційній системі (наприклад, в умовах експлуатації, в інфраструктурі збірки);
- Зміни групи безпеки;
- Зміни в конфігураціях;
- Зміни хмарної інфраструктури;
- Спроби XSS («міжсайтового скриптингу»);
- Спроби SQLi («упровадження коду SQL»);
- Помилки вебсервера.

Також необхідно пересвідчитися у правильності налаштувань журналювання і в тому, що вся телеметрія надсилається у визначене місце. Коли ми виявляємо атаки, то, окрім поточного журналювання, ми також можемо заблокувати доступ і зберегти інформацію про джерело атаки, що допоможе нам в обранні найефективніших заходів запобігання негативним наслідкам.»

Ще більше про розробку та використання програмного забезпечення читайте в книзі «Посібник із DevOps».
​​📘5 ФАКТІВ про Наталію Заверуху,
авторку книги «Безконтрольні. Що треба знати про бізнес-процеси?»

1. Власниця агенції Manageable - консультантка з опису й оптимізації бізнес-процесів, яка з легкістю перетворює хаос на порядок.
2. Вирішила написати книгу після того, як зрозуміла, що це найкращий спосіб масштабувати свій досвід і методологію.
3. В дитинстві обожнювала грати в шахи, могла грати по 5 годин поспіль і тренуватись двічі на день по кілька годин. Шахи допомогли розвинути стратегічне мислення та любов до порядку.
4. У вільний час стрімить на платформі Твіч онлайн ігри в шахи разом зі своїм сином.
5. Книгу писала з 5 до 6 ранку, іншого часу просто не знаходила.
​​ІТ-шний комплект Роберта Мартіна
Серія: #prosystem

📖 «Чистий код»
Книга складається з трьох частин. У першій частині викладаються принципи, патерни та прийоми написання чистого коду з прикладами. Друга частина складається з практичних сценаріїв наростаючої складності. Кожен сценарій являє собою вправу по чистці коду або перетворення проблемного коду в менш проблемний. Третя являє собою базу знань, що описує наш шлях мислення в процесі читання, написання та чищення коду.
👉 https://bit.ly/41pezBo

📖 «Чиста архітектура»
Це друге видання справжнього бестселера серед IT-літератури. В попереднє видання було внесено зміни з урахуванням зауважень від фахівців. Користуючись універсальними правилами архітектури програмного забезпечення, можна значно підвищити продуктивність праці розробників протягом усього життєвого циклу будь-якої програмної системи. Легендарний майстер програмного забезпечення Роберт К. Мартін розкриває ці правила і допомагає їх застосувати.
👉 https://bit.ly/3GJNBLB

📖 «Чистий кодер»
Автор викладає свої очікування від професійного розробника у всіх можливих аспектах: із погляду управлінських взаємодій, тайм-менеджменту, зовнішнього тиску, співпраці в команді та вибору відповідних інструментів. Не оминає він і питань трудової етики. Ви також дізнаєтеся, що навіть гуру програмування далеко не завжди є професіоналами. Натомість Роберт Мартін пропонує читачеві шлях до справжнього розробницького професіоналізму — і робить це надзвичайно цікаво та дотепно.
👉 https://bit.ly/4aiOk3X
​​Любите атмосферні фільми про Америку 50-х?

Рекомендуємо до перегляду фільм «Життя спочатку»
PS: цей фільм спойлерить книгу, яку вже готуємо до друку 💙
2024/06/24 06:55:58
Back to Top
HTML Embed Code: