Сталося зіткнення у карному майданчику, нападник звалився на газон та втратив свідомість
Маючи нагоду претендувати на плей-оф, Шотландія покинула турнір 🙅‍♂️

Таблиця, в яку ми поглядатимемо ще впродовж кількох днів
МАТЧДЕЙ № 1 🇦🇱🇪🇸

Ваш прогноз?👇
Цієї ночі на Кубку Америки:

🇺🇾 без проблем здолав збірну 🇵🇦, а Нуньєс забив переможний гол, що став його четвертим мʼячем у двох останніх матчах за збірну.

🇺🇸 також спокійно переміг 🇧🇴. Крістіан Пулісік забив гол і віддав гольову передачу на Фоларіна Балогуна.
Жортско травмували Барнабаша Варґу, поки нічого не зрозуміло Сталося зіткнення у карному майданчику, нападник звалився на газон та втратив свідомість
Головний тренер збірної 🇭🇺 Марко Россі — про травму Барнабаша Варґи: "Ми дізналися, що його стан стабільний. Зараз він перебуває під наглядом у лікарні.

Ми знаємо, що він отримав перелом вилиці. Ми не знаємо, чи знадобиться йому операція, але точно відомо, що він більше не зіграє на чемпіонаті Європи. Але найголовніше, що з ним усе гаразд".
Олег Данченко — для ТаТоТаке: "Я ретельно все зважив, і прийняв рішення закінчити професійну кар'єру.

🗣Причина такого рішення - рекомендації медиків чи внутрішнє відчуття?

🎙"Це різниця в підходах лікарів. Мені говорили, що шанси хороші, але наші медики мене не допускають: вони не знають, як правильно діяти в таких ситуаціях.

Я багато разів ставив собі питання - чи можна більш детально перевірити організм, щоб отримати більш повну картину. На жаль, але практика показала, що у нас немає хороших лікарів, або мені не пощастило знайти таких. Що ж, життя не закінчується, значить так було призначено і попереду інший цікавий етап".

Нагадаємо, що на зборах з "Зорею" у Олега зупинилось серце.
Рукавиці імба😁
Opta: Шотландія завдала 17 ударів за 3 матчі, повторивши антирекорд групового етапу Євро, встановлений Північною Ірландією на Євро-2016.

Ніхто на груповому етапі цього Євро не бив рідше за Шотландію.

Команда Стіва Кларка забила всього 2 голи.
Що не кажіть, але Шотландія не награла, а Угорщина на емоціях взялась за справу
Opta: 🇭🇺 забила найпізніший гол в історії Євро без урахування екстра-таймів. Гол Кевіна Чобота був забитий на 10-й доданій хвилині другого тайму (99:32)
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
"Полісся" отримало нового голкіпера 👏
Віталій Миколенко — про фізичну нинішню форму: "Усе добре. Я вже повних 2 дні тренуюся з командою. Я дуже радий, що повернувся на футбольне поле. Готуюся у звичному режимі до матчу з Бельгією".