Telegram Group Search
Сьогодні звернулись до мене близькі 20-річного хлопця, що був мобілізований Хустським ТЦК.

Відразу згадав про членькиню ВРП Ковбій, яка за досить сумнівними документами звільнилась з ЗСУ і пообіцяла повернутись, якщо буде край.

Я так розумію, що край це коли 16 річних почнуть мобілізувати?

@rkravetsUA
🇺🇦Доброго ранку незламна та хоробра Україно, продовжуємо неспинний шлях до перемоги, миру та незалежності ✌️🇺🇦

Сьогодні вівторок 16 липня 2024 року, 8️⃣9️⃣4️⃣ доба неоголошеної війни. Ми ще на один день ближче до перемоги та миру 💙💛
Доброго ранку, країна Героїв 🇺🇦✌️🙂 #ЦейДень Сьогодні:

Всесвітній день змій,
День бухгалтера і аудитора України,
День ухвали Декларації про державний суверенітет України (1990),
2024:
Ашура (дата на 2024 рік. Відзначають в 10-й день місяця мухаррам. Цей мусульманський пам'ятний день у шиїтів відомий як День жалоби і в цю дату відбувається поминання шиїтських мучеників. У сунітів це день добровільного поста в знак подяки Аллаху за порятунок пророка Муси і синів Ізраіла від військ фараона).

Для перегляду подій, натисніть на повідомлення 👇

1651 - у бою з поляками під Ріками загинув Мартин Небаба, чернігівський полковник, сподвижник Богдана Хмельницького.

1795 - імператриця Катерина ІІ заснувала Волинську губернію.

1848 - у Львові засновано культурно-просвітницьку організацію «Галицько-Руська матиця».

1912 - у Києві за присутності вищого керівництва міста та краю відбулося урочисте відкриття Бессарабського критого ринку, збудованого на гроші цукрозаводчика Лазаря Бродського за проектом архітектор Михайла Бобрусова.

1917 - ухвалено ІІ Універсал Центральної Ради, що зафіксував домовленості між УЦР та Тимчасовим урядом Росії у відповідь на телеграму Тимчасового уряду Центральній Раді, надісланій цього ж дня. У залі Педагогічного музею на урочистому засіданні Володимир Винниченко оголосив II Універсал і Декларацію Тимчасового уряду. Тимчасовий уряд визнавав право України на автономію, а УЦР та Генеральний секретаріат - органами державної влади в Україні. Натомість УЦР змушена була погодитися на те, що остаточно питання про форму автономії буде вирішено Всеросійськими Установчими зборами, та визнати, що Україна не претендує на повну державну незалежність. Центральна Рада приймала умови Тимчасового уряду про розширення її складу за рахунок представників національних меншин України. Вона взяла зобов'язання розробити проекти законів про українську автономію для їх розгляду Установчими зборами Росії. II Універсал був неоднозначно сприйнятий українцями. Чимало з них розцінили його як зраду, назвавши "другим Переяславом".

1918 - гетьман Павло Скоропадський затвердив зразок морського прапора України. На білому полі розміщувався прямий синій хрест із каймою такого ж кольору. У лівому верхньому куті зображувався національний прапор невеликого розміру із видрукованою золотом печаткою св. Володимира посередині. Зараз ВМСУ використовують прапор фактично такого ж дизайну (без тризуба).

1919 - державні установи, армія та цивільні біженці Західної області Української Народної Республіки здійснили перехід через ріку Збруч, колишній кордон Австро-Угорської та Російської імперій, та опинилися на Поділлі поруч з Директорією, урядом та армією Української Народної Республіки. Об'єднання стало порятунком для українського національного руху, проте, попри воєнні успіхи літа 1919 року, так і не призвело до утвердження незалежності України.

1920 - Антанта скасувала блокаду Радянської Росії.

1921 - у Відні на Міжнародному жіночому конгресі вирішено створити дві нові секції: грецьку та українську. Від українок віце-президентом обрано Б. Баранову.

1922 - у Києві з початку епідемії холери зареєстровано 435 випадків захворювання на холеру. Зроблено 20 тис. протихолерних щеплень.

1932 - центр Донецької області перенесено з Артемівська в Сталіне (нині Донецьк).

1941 - у штаб-квартирі Адольфа Гітлера відбулася нарада партійних та військових керівників Німеччини, на якій обговорювалося питання майбутнього України. Було вирішено передати територію "староавстрійської Галичини" до Генерального губернаторства; Північну Буковину, Бессарабію і територію за Дністром (Трансністрію) з центром в Одесі - до Румунії. Крим повинен був стати "територією Рейху", а рейхскомісаром решти України, яка "протягом наступних трьох років буде найважливішою територією", ухвалено призначити Еріха Коха.
1990 - Верховна Рада Української РСР ухвалила Декларацію про державний суверенітет УРСР, яка проголосила державний суверенітет України як верховенство, самостійність, повноту і неподільність влади Республіки в межах її території та незалежність і рівноправність у зовнішніх стосунках. "За" проголосували 357 депутатів, зокрема абсолютна більшість комуністів. Проти - четверо і один, що утримався. Також ухвалено постанову "Про день проголошення незалежності України".

1991 - уперше й востаннє 16 липня в Україні відзначено як День незалежності — за відсутності інших ритуалів комуністичні керівники урочисто несли квіти до пам'ятників Леніну, які обов'язково були у центрі кожного міста. У Києві відбувся концерт українських гуртів на площі тоді ще Жовтневої революції, апогеєм якого став виступ «Братів Гадюкіних» і заключний феєрвер.

1993 - президент Леонід Кравчук видав указ "Про утворення Волинського державного університету". Заклад утворювався на базі Луцького педагогічного інституту.

1993 - у місті Дубно Рівненської області відбувся фестиваль рок- та поп-музики "Тарас Бульба-93". У старому замку князів Острозьких виступило понад сімдесят гуртів із різних міст України.

1997 - прем'єр-міністром України замість усунутого Павла Лазаренка призначений Валерій Пустовойтенко (т.в.о. після Лазаренка деякий час був Василь Дурдинець).

1999 - Верховна Рада схвалила указ президента "Про направлення миротворчого контингенту для участі України у міжнародній миротворчій операції в Косово (Югославія)".

2007 - у Буському районі Львівської області на перегоні Красне — Ожидів зійшли з колії та перекинулися 15 цистерн з жовтим фосфором товарного потягу, що слідував зі станції Аса (Джамбул, Казахстан) до станції Оклеса (Республіка Польща). В результаті сходження цистерн було пошкоджено 50 м залізничної колії, близько 100 м контактної мережі та три опори; внаслідок пожежі продуктами горіння отруїлося і були госпіталізовані 152 особи (з них 27 дітей), у тому числі 14 рятувальників МНС, які брали безпосередню участь у гасінні пожежі, 3 медичних працівники, які надавали невідкладну медичну допомогу в зоні надзвичайної ситуації, решта – жителі навколишніх сіл.

2010 -в Одесі відкрився Перший Одеський міжнародний кінофестиваль, у конкурсній програмі якого було представлено 16 фільмів із США, Франції, Голландії, Іспанії, Італії, України, Польщі, Японії, Німеччини, Перу, Росії, Індії, Великобританії і Канади. Головний приз фестивалю — статуетку «Золотий Дюк» — отримав російський фільм режисера Андрія Кавуна «Дітям до 16…».

2019 - набрав чинності Закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної».

🇺🇦✌️Важлива та перевірена інформація від адвоката ⤵️

⚡️Приєднуйтесь до каналу https://www.tg-me.com/Ростислав Кравець/com.rkravetsUA
Гарного усім дня :)

І невеличкий #анекдот:

Сара, закрыв дверь за дочерью и ее ухажером:
— Слушай, Абрам, когда в следующий раз наша Роза придет с этим мальчиком,
не надо целовать ему руки и говорить: «Спаситель ты наш!» — просто скажи:
«Здравствуйте!»
‼️🇺🇦Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 16.07.24 орієнтовно склали / The total combat losses of the enemy from 24.02.22 to 16.07.24 were approximately:

особового складу / personnel ‒ близько/ about 561400 (+1110) осіб / persons,
танків / tanks ‒ 8227 (+13) од,
бойових броньованих машин / APV ‒ 15862 (+36) од,
артилерійських систем / artillery systems – 15368 (+44) од,
РСЗВ / MLRS – 1119 (+0) од,
засоби ППО / Anti-aircraft warfare systems ‒ 892 (+0) од,
літаків / aircraft – 361 (+0) од,
гелікоптерів / helicopters – 326 (+0) од,
БПЛА оперативно-тактичного рівня / UAV operational-tactical level – 12193 (+45),
крилаті ракети / cruise missiles ‒ 2398 (+0),
кораблі /катери / warships / boats ‒ 28 (+0) од,
підводні човни / submarines - 1 (+0) од,
автомобільної техніки та автоцистерн/ vehicles and fuel tanks – 20680 (+57) од,
спеціальна техніка / special equipment ‒ 2577 (+8)

Дані уточнюються / Data are being updated.
Бий окупанта! Разом переможемо!/ Strike the occupier! Let's win together!
Чисте маніпулювання в стилі гебельсовської пропаганди.

Є розуміння хто такі ухилянти? Що кожна особа яка давала відповідь під цим мала на увазі?

18 річного обмежено придатного чи народного депутата України або члена грантососної організації?

До речі опублікувало це ЗМІ, що поширює фейки про військовослужбовців ЗСУ разом з прокремлівським громадським сектором та "агентами змін" і яке досі чомусь працює в Україні.

@rkravetsUA
‼️🇷🇼Прийшов час, яким недобросовісні чиновники, що нічого не робили десятки років для налагодження військового обліку лякають громадян України, як на мене. При цьому свою вину ці чиновники намагаються перекласти знову ж таки на громадян України. Що саме буде і що варто знати для захисту своїх прав Ви дізнаєтесь з відео.

https://youtu.be/VRYxMkOo-kc

🇺🇦✌️Важлива та перевірена інформація від адвоката ⤵️

⚡️Приєднуйтесь до каналу https://www.tg-me.com/Ростислав Кравець/com.rkravetsUA
А чим людина яка отримала непослідовну освіту відрізняється від людини яка отримала послідовну освіту?

Чи освіта від цього гірше, чи навпаки краще, хто це встановив і звідки взявся цей критерій непослідовна освіта для того аби принизити громадян України і знищити науковий та освітній потенціали.

Чому ми мовчки дозволяємо знищувати майбутнє України всіляким профанам, плагіаторам та особам без честі та совісті, що вже продали Україну за свої посади та майбутнє для себе та власних родин?

Звичайно, все це риторичні питання, але кожен повинен дати на нього відповідь, від кожного з нас залежить, чи буде майбутнє України або його знищать оці зрадники та негідники.

Під силу кожному змінити світ на краще.

@rkravetsUA
А скільки разів Ви за сьогодні згадали Найєма і всіх цих грантососних безробітних агентів змін та прокремлівський громадський сектор?

Я вже 12.

@rkravetsUA
🇺🇦Доброго ранку незламна та хоробра Україно, продовжуємо неспинний шлях до перемоги, миру та незалежності ✌️🇺🇦

Сьогодні середа 17 липня 2024 року, 8️⃣9️⃣5️⃣ доба неоголошеної війни. Ми ще на один день ближче до перемоги та миру 💙💛
Доброго ранку, країна Героїв 🇺🇦✌️🙂 #ЦейДень Сьогодні:

Всесвітній день міжнародного кримінального правосуддя,
День етнографа,
Всесвітній день емоджі (емодзі),
День жовтої свині (Відзначають з 1960 року. Пов'язаний з двома студентами-математиками з Прінстона, які довгий час одержимо аналізували число 17),
Міжнародний день щирої радості за досягнення інших (International Firgun Day активно відзначається з 2014 року. Firgun на івриті - פירגון - це неформальний сучасний єврейський термін і концепція в ізраїльській культурі, в якому описується справжнє, безкорисливе захоплення або гордість за досягнення іншого),
День татуювання.

Для перегляду подій, натисніть на повідомлення 👇

1917 - нерішуча національна та військова політика Української Центральної Ради стала причиною збройного виступу вояків Другого українського імені гетьмана Павла Полуботка козачого полку та членів Українського військового клубу імені Полуботка з метою проголошення незалежності України. У виступі взяло участь близько 10 тисяч військових, яких підтримала більшість киян. Завдяки злагодженим та скоординованим діям Центральної Ради та керівництва Київського військового округу (КВО), виступ було придушено, а його учасників вислано на фронт.

1919 - штаб Дієвої армії УНР видав наказ про координацію дій із повстанськими загонами. Отаману Ангелу наказувалося захопити станції Бахмач, Крути, Гребінку, місто Чернігів; увійти в зв'язок з отаманом Соколовським на правому фланзі і отаманом Зеленим на лівому та наближатися до Києва.

1919 - Рада робітничо-селянської оборони УСРР у Києві видала постанову "Про придушення куркульських і білогвардійських заколотів на селі", де йшлося про надзвичайні методи боротьби - кругову поруку, воєнну блокаду, захоплення заручників, накладання контрибуцій, виселення керівників повстань.

1919 - у Кам'янці-Подольському головний отаман УНР Симон Петлюра зустрівся з делегацією єврейського населення. Основною темою переговорів була доля євреїв в українській революції. Сторони обговорили питання про причини погромів. До єврейського населення була висунута вимога не підтримувати більшовиків.

1919 - закінчилась Польсько-українська війна, збройний конфлікт між Польщею і Західно-Української народної республікою на території Галичини.

1921 - спільне засідання Української Академії наук обрало головою-президентом УАН академіка Миколу Василенка, а на його заступником - академіка Ореста Левицького.

1933 - після завершення будівництва Дніпрогесу та ліквідації порогів на Дніпрі з Києва до Херсона вийшов у перший рейс пасажирський пароплав.

1941 - наказом Гітлера Галичина перейшла в підпорядкування до Генерального Губернаторства як окремий дистрикт «Галичина».

1941 - у Німеччині створено рейхсміністерство окупованих східних територій (цивільне управління на окупованих територіях). Міністром став рейхсляйтер Альфред Розенберг. Дружини українських націоналістів отримали наказ відійти з фронту біля Вінниці, були роззброєні і під охороною відіслані до Німеччини. Але місцеві органи влади, підпорядковані Українському державному правлінню, встановленому ОУН(б), у деяких місцевостях продовжували діяти аж до вересня 1941 р. Цього ж дня на вимогу нацистського керівництва припинити пропаганду незалежної Української держави у Львові було закрито близько двадцяти друкарень, якими користувалися функціонери ОУН(б).

1958 - Рада Міністрів Української РСР ухвалила рішення про скорочення восьми із сорока монастирів республіки.

1976 - у селі Пирогів, що на Київщині, відкрито Музей народної архітектури, де просто неба представлено всі історико-етнографічні райони України.

1995 - у ході офіційного візиту президента України Леоніда Кучми до Білорусі підписано Договір між Україною й Республікою Білорусь про дружбу, добросусідство та співробітництво.

1997 - із заявами та застереженнями Україна ратифікувала Європейську конвенцію з прав людини, прийняту відповідно до Загальної декларації прав людини з метою дотримання та забезпечення на своїй території прав та основоположних свобод людини.
1998 - Верховна Рада України дала згоду на призначення Михайла Потебенька генеральним прокурором.

1998 - делегати більше ста держав, зібравшись в Римі на дипломатичну конференцію, прийняли ухвалу (120 "за", 7 — "проти" і 21 — "утримався"; проти, зокрема, виступили Ізраїль, Індія, Китай і США) створити перший у світі постійно діючий міжнародний військовий трибунал. Місцем його знаходження визначено Гаагу; до його складу входить 18 суддів з 18 країн, котрі працюють по дев'ять років. Римський статут набув чинності 1 липня 2002 року. Станом на вересень 2019 року Римський статут підписали всього 155 держав (Україна — 20 січня 2000 р.), але ратифікували 122 держави (Україна не ратифікувала).

2014 - в результаті військової атаки поблизу Донецька зазнав катастрофи рейсовий пасажирський літак компанії «Malaysia Airlines», що слідував за маршрутом Амстердам — Куала-Лумпур. Це привело до загибелі всіх 298 чоловік, що перебували на його борту, — за кількістю жертв катастрофа рейсу MH17 найбільша авіакатастрофа в історії України і другий у світі інцидент за участі літака.

2020 - Верховна Рада України затвердила скорочення кількості адміністративних районів України від 490 до 138.

🇺🇦✌️Важлива та перевірена інформація від адвоката ⤵️

⚡️Приєднуйтесь до каналу https://www.tg-me.com/Ростислав Кравець/com.rkravetsUA
Гарного усім дня :)

І невеличкий #анекдот:

В ресторане появляется плакат: «У нас новое руководство». Постоянный
клиент спрашивает у официанта:
— Что, Арон Моисеевич уволился?
— Нет, но он женился.
‼️🇺🇦Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 17.07.24 орієнтовно склали / The total combat losses of the enemy from 24.02.22 to 17.07.24 were approximately:

особового складу / personnel ‒ близько/ about 562510 (+1110) осіб / persons,
танків / tanks ‒ 8238 (+11) од,
бойових броньованих машин / APV ‒ 15871 (+9) од,
артилерійських систем / artillery systems – 15411 (+43) од,
РСЗВ / MLRS – 1120 (+1) од,
засоби ППО / Anti-aircraft warfare systems ‒ 893 (+1) од,
літаків / aircraft – 361 (+0) од,
гелікоптерів / helicopters – 326 (+0) од,
БПЛА оперативно-тактичного рівня / UAV operational-tactical level – 12224 (+31),
крилаті ракети / cruise missiles ‒ 2398 (+0),
кораблі /катери / warships / boats ‒ 28 (+0) од,
підводні човни / submarines - 1 (+0) од,
автомобільної техніки та автоцистерн/ vehicles and fuel tanks – 20741 (+61) од,
спеціальна техніка / special equipment ‒ 2586 (+9)

Дані уточнюються / Data are being updated.
Бий окупанта! Разом переможемо!/ Strike the occupier! Let's win together!
‼️Парламент в цілому ухвалив законопроєкти №11258 та 11259.

Верховна Рада звільнила від мита та ПДВ ввезення в Україну обладнання для енергетики.

Звільнено зокрема:

електрогенераторне обладнання;

обладнання для вітрової та сонячної генерації;

акумулятори (крім акумуляторів малої потужності);

обладнання для протимінної діяльності.

Сподіваюсь, що тепер баригам дали можливість заробити і відключення електроенергії при її великому профіциті, а не дефіциті вже не будуть відбуватись, на мою думку.

Хоча думаю ще трохи повідключають щоб народ це все поступовував.

Все це результат реформ іноземців в енергетиці України і створення некорупованішого у світі ринку електроенергії, що виробляється в більшості державними станціями, як на мене.

@rkravetsUA
‼️🇷🇼Законодавством України чітко встановлено порядок надання відстрочки та направлення на проходження ВЛК, але дуже велика кількість посадових осіб ТЦК та СП ігнорують норми законодавства та його порушують. Як захистити свої права не реальних прикладах можна дізнатись з цього відео.

https://www.youtube.com/watch?v=K27uuSInJTw

🔸Рішення ЗОАС про зобов'язання ТЦК та СП надати відстрочку на підставі абз. 10 ч.1 статті 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» без попереднього проходження ВЛК - https://forum.antiraid.com.ua/topic/15490-rishennja-zoas-pro-zobovjazannja-tck-ta-sp-nadati-vidstrochku-na-pidstavi-abz-10-ch1-statti-23-zakonu-ukrayini-bez-poperednyogo-prohodzhennja-vlk/

🔸Рішення Запорізького ОАС про неправомірність дій ТЦК з ненадання відстрочки усиновителю без проходження ВЛК - https://forum.antiraid.com.ua/topic/15241-rishennja-zaporizkogo-oas-pro-nepravomirnist-dij-tck-z-nenadannja-vidstrochki-usinovitelju-bez-prohodzhennja-vlk/

🔸Постанова 5ААС про можливість подання заяви про відстрочку від мобілізації засобами поштового зв'язку, а не виключно особистого прибуття до ТЦК - https://forum.antiraid.com.ua/topic/15460-postanova-5aas-pro-mozhlivist-podannja-zajavi-pro-vidstrochku-vid-mobilizaciyi-zasobami-poshtovogo-zvjazku-a-ne-vikljuchno-osobistogo-pributtja-do-tck/

🔸п. 63 Постанови КМУ від 16 травня 2024 р. № 560 Про затвердження Порядку проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період - https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/560-2024-%D0%BF#n259

🔸п. 72 Постанови КМУ від 16 травня 2024 р. № 560 Про затвердження Порядку проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період - https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/560-2024-%D0%BF#n278

🇺🇦✌️Важлива та перевірена інформація від адвоката ⤵️

⚡️Приєднуйтесь до каналу https://www.tg-me.com/Ростислав Кравець/com.rkravetsUA
Нагадайте там Шабуніну, що в нього завтра засідання по справі №755/1329/18 у Дніпровському районному суді м. Києва на 15:00

Намагання затягнути сроки вже не вийде, бо вводити суд в оману це не гарно і тепер строк давності подовжено до 15 років.

Слідкуємо як цей товариш намагається уникнути відповідальності. Думаю, на наступні засідання, будемо просити трансляцію на ютубі. Країна повинна бачити своїх героїв.

Хоча, якщо судити з його останніх постів, то він вже почав досить складно співати та заперечувати про наявність корупції в Україні, на скільки я зрозумів.

Чекаємо на продовження засідання, а всіх не байдужих, які хочуть подивитись на авто, за яке Шабунін не сплатив податки, можуть підійти до суду.

@rkravetsUA
2024/07/18 01:59:10
Back to Top
HTML Embed Code: