Telegram Group Search
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
☀️ Альтернативна освіта в Україні

Привіт, друзі!
Стандартна освіта в українських університетах часто не є актуальною та підходящою для сучасних вступників, і не надає потрібних знань з таких галузей, як дизайн або маркетинг.

Однак на заміну їй у нас активно розвиваються так звані заклади альтернативної освіти, про які сьогодні і поговоримо!

📌КАМА (Kyiv academy of media arts)
— провідна освітня установа, присвячена навчанню креативним спеціальностям
— надає вибір вечірніх занять, дистанційних курсів та повноцінних 2-річних програм

📌Харківська школа архітектури
— перший приватний заклад вищої освіти в Україні, який пропонує бакалаврську та магістерську програми з архітектури та урбанізму
— впровадив студійний формат навчання архітектурному проектуванню
— викладачі є провідними фахівцями

📌SKVOT
— онлайн-платформа з курсами та лекціями зі сфер digital, кіно, архітектури та багатьох інших
— надає базу та багато практики з авторськими колабораціями з фахівцями

📌Культурний проєкт
— альтернативна гуманітарна освіта, яка цікаво вчить історії класичної музики, мистецтва чи моди 20 століття
— наявні академічні, довгострокові та онлайн курси
— наявні програми для дітей та підлітків

📌Projector
— онлайн-інститут вільної освіти в креативній або IT індустрії
— пропоунє величезний вибір навчальних програм
— надає освітні гранти та менторство

📌Київська Школа Економіки
— міжнародна академічна освіта з економіки, історії, психології та інших
— є співпраця та обмін з провідними університетами світу
— наявна програма подвійного диплому з зарубіжними університетами
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🤔 Як підвищити чек на smm, не втративши клієнта?

Ми живемо у часи війни з нестабільною економікою. Піднімати чек старим клієнтам — правильно.

Але є ті, хто робить price-up неправильно і втрачають клієнта. Щоб такого не сталось, зрозумійте ринкові ціни по запиту вашого клієнта. Для цього, порівняйте середні ціни на ринку, звертаючись до інших агенцій/спеціалістів, як потенційний клієнт.

А щоб дізнатись, як сказати клієнту про новий прайс, обговорити заперечення «Чому так дорого?» та зрозуміти, що чек краще не піднімати — почитайте канал Diez Agency.

Вони ведуть 25+ клієнтів, продають на високі чеки та діляться своїми знаннями в каналі.

📱Підписатися

#ad
💭 Топ-5 технік для прокачки пам’яті

Привіт, друзі!
Якщо ви також інколи відчуваєте себе рибкою, не запам’ятовуючи рівно нічого з пар або робочих зідзвонів — це не назавжди, адже існує мнемоніка — лайфхаки, що покращують наше запам’ятовування в рази! Про деякі з них сьогодні вам і розповімо.

💬 Римська кімната
Техніка полягає в розміщенні пунктів та ідей в уявному просторі або ж кімнаті. Для цього потрібно уявити певне місце та перелік предметів, які там є (програвач, поличка). Біля цих предметів ментально розміщуємо нові терміни чи будь-яку потрібну інформацію по колу кімнати.
Так створюється ланцюжок асоціацій, який не складно запам’ятати.

💬 Майндмеп
У центрі розміщається головна думка, від неї тягнуться гілки з доповненнями — асоціативними словами, символами і т.д. Така мапа пам’яті буде імітувати структуру клітин мозку — хаотичну, проте систематизовану.

💬 Сторітелінг
Тут допомагає анатомія — центр пам’яті в мозку знаходиться прямо біля центру опрацювання емоцій. Коли ми чуємо історію, яка викликає в нас емоції — ми автоматично добре її запам’ятовуємо. Тому якщо з інформації придумати історію з героями та наративом — вона неодмінно вляжеться в голові.

💬 Метод Айвазовського
Базується на розвитку саме зорової пам’яті та має такий алгоритм: обрати об’єкт —> сконцентруватися на ньому 3 секунди —> заплющити очі та подумки його відтворити. На початку можуть виникати труднощі, однак з практикою стає легше.

💬 Ейдотехніка
Ейдос = образ. Техніка пропонує створювати конспекти за допомогою символів замість механічного відтворювання тексту. У процесі вигадування символів до інформації підключається асоціативне мислення, дуже надійне в плані запам’ятовування. І конспекти виходять коротші!

А які лайфахаками для запам’ятовування працюють для вас? Діліться у коментарях!
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🌸 Як позитивно почати понеділок?

Привіт, друзі!
Знаємо, понеділок може бути важким, особливо якщо ви мали хороші вихідні і не готові повертатися до роботи. Проте, навіть понеділки можуть бути не такими гнітючими, якщо підготуватися до них правильно.

1. Плануйте на неділю ввечері.

Виділіть час у неділю ввечері, щоб спланувати свій розклад на тиждень. Складіть список справ, розставте завдання за пріоритетністю та розкладіть свій календар на тиждень. Це допоможе вам мати чітке уявлення про те, що потрібно зробити в понеділок, і зменшить стрес і тривогу вранці.

2. Добре висипайтеся
Знаємо! Інколи, це — mission impossible. Сон має вирішальне значення для продуктивності та рівня енергії. Поставте собі за мету сім-вісім годин сну в неділю ввечері, щоб переконатися, що ви прокидаєтеся бадьорими та готовими до роботи.

3. Практикуйте вдячність і уважність
Початок дня з позитивного настрою може значно вплинути на ваш настрій і продуктивність. Почніть день із швидкої вправи на уважність або практики вдячності, наприклад, запишіть три речі, за які ви вдячні, або зробіть кілька глибоких вдихів перед початком робочого дня.

4. Їжте здоровий сніданок
Сніданок необхідний для того, щоб підживити ваш мозок і тіло на майбутній день. Виберіть збалансований сніданок з білками, цільнозерновими продуктами та корисними жирами. Уникайте солодких або оброблених продуктів, оскільки вони можуть спричинити падіння рівня енергії пізніше протягом дня.

5. Почніть з невеликого завдання
Почніть свій робочий день з невеличкого завдання, яке зможете швидко виконати. Таким чином, ви зможете набрати обертів та отримати заряд впевненості.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🥲 Добірка українських подкастів

Привіт, друзі!
Зібрали для вас подкасти українською про все на світі — від культури до психології — enjoy!

⏺️[Простими словами]
Редактор The Village Україна та психотерапевт Ілля Полудьонний розкладають по поличкам все, що ми ускладнюємо в житті.

🟣[Псяча буда]
Про життя та мистецтво, арттерапію, митців-практиків, виникнення брендів та одне кафе у пізньорадянському Львові.

⏺️[DOU]
Подкаст, у якому раз на місяць айтішники обговорюють усе найцікавіше, що відбувається в українській IT-сфері, як це впливає на життя людей та світ.

🟣[Ріж вірьовку]
Перший подкаст про українську традиційну музику, що розвінчує міти довкола неї.

⏺️[Kult Podcast]
Кожен епізод – про особистість, яка вплинули на культуру своєї країни та світу. Тут можна слухати біографії Артюра Рембо, Лесі Українки чи Іммануїла Канта.

🟣[Ринок вирішить?]
Про міста в сучасному світі, громадський транспорт, сквери та урбаністику від аналітичного центру Cedos.

⏺️[Температура — нормальна!]
Подкаст від «Української правди», де можна дізнатися, як боротись із зимовою депресією, що каже невролог про психосоматику і чи варто щось робити з імунітетом.

Приємного прослуховування!❣️
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
😕 Мені не подобаються мої робочі завдання. Що робити?

Привіт, друзі!
Сьогодні підіймаємо важливу тему — робочі завдання. Далеко не завжди вони подобаються й в деяких випадках, які ми сьогодні розглянемо, це потрібно обговорювати та виправляти.

➡️Кейс 1. Завдання надто складне
Інколи стається так, що ви отримуєте задачу, з якою ніколи раніше не стикалися. Навіть якщо вона цікава, інколи вам не вистачатиме досвіду для її виконання. Окрім цього, вам може бути соромно зізнатися у тому, що ця задача є надто складною — а що якщо колеги подумають, що ви не компетентний(а)?

Проте, така ситуація — це норма. Якщо ви не впевнені у своїх силах, не намагайтеся впоратися із завданням наодинці. Не соромтеся та попросіть допомоги у колеги чи ментора. І памʼятайте, навіть СЕО найбільших компаній не здатні виконувати складні завдання повністю наодинці.

➡️Кейс 2. Завдання виходить за межі обговорених на співбесіді
При проходженні співбесіди, кожен та кожна запитує: "А що я робитиму на посаді? Якими будуть мої задачі? Як виглядатиме мій звичайний робочий день?". Це — правильні питання, які важливо проговорити на етапі співбесіди. Не зважаючи на це, інколи на співбесіді обговорювалось одне, а в реальності ви отримуєте інше.

Для початку, спробуйте обговорити зі своїм менеджером нові умови роботи. У вашому договорі повинні бути прописані ваші обовʼязки на роботі — обговоріть їх та поясніть, що мали інші очікування. Якщо на ситуацію не вдалося вплинути, варто оновити резюме та придивитися до інших компаній, що чесно говоритимуть про ваші задачі та обовʼязки на посаді.

➡️Кейс 3. Завдання надто легке
Здавалося б, у чому тут проблема? Проте, якщо ви виконуєте одне й те саме завдання на автопілоті протягом довгого періоду часу, скоріш за все, вам стане нудно від нього й захочеться спробувати щось цікавіше.

Спробуйте прокачати наявне завдання — підійти до його виконання з іншої сторони, або виконати його за максимально короткий час. Це може бути не легко, але в такий спосіб ви зможете прокачати свої компетенції.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🌧️ Соціальні лінощі: як мінімізувати ефект?

Привіт, друзі!
Вчора розповіли вам про феномен соціальних лінощів та як вони проявляються в команді. Тому сьогодні поговоримо про те, як ефективно їм запобігати!

📌Менші групи = кращий результат
Створення менших груп знижуватиме ризик соціальних лінощів, адже це посилює почуття обов’язку та відповідальності за майбутній результат. Оптимальна кількість — 5-9 людей.

📌 Встановлюйте індивідуальні цілі
Індивідуальні цілі ведуть до індивідуальної підзвітності — чіткого бачення, як і який член команди має виконати певну частину роботи.

📌 Заохочуйте визнанням окремих членів
Заохочення команди загалом може призводити до зниження ефективності окремих людей, адже незалежно від їхнього особистого вкладу буде отримана похвала. Визнавайте досягнення працівників окремо, однак не зосереджуйтеся лише на 1-2 людях.

📌 Працюйте над згуртованістю
Коли ми працюємо з кимось, хто добре знає та покладається на нас, це мотивує нас діяти, щоб не підвести інших. Будуйте дружні, привітні стосунки всередині групи, наприклад, за допомогою тимбілдингу.

📌 Встановлюйте довіру
Надайте людям автономію і дозволяйте приймати власні рішення. Коли команда відчуває довіру та відповідальність, це підвищує вмотивованість у робочому середовищі та спонукає інших діяти.

А про які ще психологічні феномени, пов'язані з робочим місцем вам цікаво дізнатися? Пишіть у коментарях! 🌟
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🐧 Безкоштовні освітні матеріали для діджитал спеціалістів

Happy Monday, друзі!
Чому б не почати новий тиждень з освітніх можливостей?)

Саме тому, підготували для вас безкоштовну добірку, яка стане в нагоді як і діджитал спеціалістам, так і тим, хто тільки починає свій шлях у сфері!

СММ & Маркетинг
➡️Як робити маркетинг під час війни
➡️Diploma in Social Media Strategy
➡️Гайд із тренд-аналітики
➡️Free Digital Marketing Basics Course
➡️ChatGPT Content Writing for Freelance Copywriting (Ethical)

Дизайн
➡️Як ілюстратору почати заробляти
➡️Applied Visual Design
➡️Blender у геймдеві
➡️Dive into UX Design

ІТ
➡️Знайомство з IT професіями
➡️Material Design Frameworks for front-end developers
➡️Create Web Page Layouts With CSS
➡️Essentials of IT Service Management

Підібрали матеріали з різних напрямів для кожного професійного рівня, аби кожен міг знайти собі щось корисне 🌸
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Привіт, дорогі 🤍

Всі ми знаємо, що відбувалося вчора в Києві, Дніпрі, Кривому Розі, Слов'янську, Краматорську. Особливо трагедія, що сталась у Київській дитячій лікарні "Охматдит".

Нашій команді неймовірно шкода і ми приносимо наші співчуття усім, чиї близькі постраждали через жахливий російський терор.

Найкраще, що ми можемо зробити сьогодні — це допомогти донатом лікарні "Охматдит" та будь-якому збору на Збройні Сили України, які оберігають нас від держави терориста.

Посилання на благодійний фонд "Охмадиту" на Монобанк

Посилання на благодійний фонд "Охмадиту" на Приватбанк

Картовий гривневий рахунок в Приватбанку
5169 3351 0450 2816


Русня — не люди. Продовжуємо донатити.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❗️ Безоплатний 8-денний тест-драйв IT професій

💜 Для бажаючих працювати онлайн і заробляти в $;
💜 Для тих, хто давно хотів працювати в IT, але не обрав для себе напрям

Тривалість — 8 днів. Заняття проходять вечорами.

На тест-драйві ви спробуєте себе в ролях:
💜 вебдизайнера,
💜 розробника,
💜 дата-аналітика,
💜 проджекта,
💜 тестувальника.

Програма розрахована на новачків. У вільний час ви дивитесь короткі лекції та робите цікаві завдання, які перевіряє ментор.

Після реєстрації приємний бонус: аналітика зарплат айтівців в Україні.

📱 Реєструйтесь за посиланням
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
☀️ Румінація: як зупиняти та запобігати?

Привіт, друзі!
Вчора обговорили з вами таке явище як румінація та її симптоми, тому вже сьогодні розповімо, як її зупиняти та попереджати!

[1] Визначте, чи є ваша проблема реальною
Обдумувати та переживати щодо різних ситуацій у житті, які справді потребують вашого вирішення — абсолютно нормально. Якщо ваші думки зосереджено навколо чогось, що можна виправити — складайте план дій та слідуйте йому.
Якщо це не ваш кейс — читайте далі!

[2] Переключіть увагу
Спробуйте зайнятися чим завгодно, аби не румінувати — прогортайте 10 статей у Вікіпедії на рандомні теми або включіть фільм — скеровуйте думки у протилежне русло.

[3] Уникайте тригерів
Усуньте з вашого поля зору або асоціацій усе, що може нагадувати про ситуацію, через яку ви румінуєте.

[4] Виділіть для румінації обмежену кількість часу
Якщо ви просто фізично не можете думати ні про що інше, дайте своїм думкам волю — але лише, скажімо, на 10 хвилин. Випишіть, що вас турбує, або прокричіться — а по завершенню часу повертайтеся до інших кроків.

[5] Вчіться відпускати
Найважча навичка, проте — найкорисніша. Для того, щоб відпустити нав’язливу думку, спробуйте уявити себе на вокзалі та посадити її на потяг, який уявно поїде в нікуди, або на краю водоспаду, звідки ви каменем жбурнете її в безодню — будь-який образ, який спрацює для вас!

Щиро сподіваємося, що ці поради стануть вам у нагоді ❤️
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
⭐️ Топ-5 трендів у роботі з контентом

Привіт, друзі!
Сьогодні хочемо обговорити з вами основні тренди, які зараз встановлюють правила гри контент-мейкерам 🔹

[1] Штучний інтелект
Використання ШІ вийшло за рамки академічної недоброчесності й увірвалося в сферу контенту. Все тому, що ШІ знайшов знайшов застосування як доступний та ефективний інструмент для генерації ідей, аналітики контенту та його стратегій, та персоналізації продукту під вашу цільову аудиторію.

[2] UGC контент
Контент, який створюється користувачами бренду, а не брендом самостійно, набирає все більшої популярності.
UGC підвищує довіру до продукту, адже слугує рекомендаціями від інших про його якість, а також значно економить маркетинг-ресурси та органічно поширює інформацію про бренд.

[3] Короткий формат
Короткотривалі відео (на кшталт TikToks та Reels) продовжують бути провідним форматом контенту, бо підлаштовуються під актуальні запити споживачів: швидкий темп подачі інформації, лаконічність, часто розважальний, легкий характер відео. Користувач витрачає мінімум зусиль на опрацювання, а бренд швидко охоплює широку аудиторію.

[4] Персоналізація
Висока персоналізації контенту = висока лояльність до бренду.
Чим краще бренд аналізує потреби свого користувача, його контекст, запити, вподобання та поведінку, тим більш прихильним та лояльним він буде, адже повне розуміння користувача сприятиме утворенню емоційному зв’язку з вашим продуктом.

[5] Якість, а не кількість
Стратегія генерації великої кількості контенту, який намагається підлаштуватися під усі тренди та типи аудиторії більше не працює. Одне якісне відео, яке вписується у конкретну стратегію та спрямоване на цільового споживача матиме вище залучення та принесе більше результату, аніж десять неякісних.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🌺 Добірка актуальних вакансій

Привіт, друзі!
Сподіваємось, що ваші вихідні пройшли чудово ❣️ А зараз, пропонуємо вам почати новий тиждень з нових карʼєрних можливостей !

Тому, якщо ви давно думали про зміну карʼєрної траєкторії, або нову можливість— it's your sign!

Бізнес-аналітик
OKKO


Customer Care Expert
WiX

Creative Strategic Marketing Manager
Performer

Head of Tax
BetterMe

Маркетолог
Samsonite

Графічний дизайнер
WHITE

Global PR Manager
Ajax Systems

Data Scientist
OKKO

Digital Marketing Manager
SoloWay Technologies

Account Manager
AdShot

Creative Producer
Gismart

TikTok Creator
Promodo

Senior UI/UX Designer (Mobile)
BetterMe

Викладач освітніх програм
ЯвКурсі

Менеджер з продажу IT курсів
GoITeens

Brand and Communication Manager
Ascendix

Стажист-фахівець з корпоративного фінансування
Fozzy Group

Інтерн-аналітик
Mercy Corps

Customer Support Specialist
Loop Support

Project Manager
Київська школа економіки

Викладач англійської мови
Letterz School

Координатор проєктів та громадської взаємодії
innov8
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
📚 7 безкоштовних курсів від топових університетів

Привіт, друзі!
Провідні університети світу — Гарвард, Єль та MIT — відкрили цікаві курси з безкоштовним доступом для всіх бажаючих на різні теми — від IT до психології.
А які саме — читайте у сьогоднішньому пості!

💌 Harvard

Мистецтво переконливого письма та публічного виступу
Тривалість: 12 тижнів
Про що курс: як використовувати різноманітні риторичні прийоми в письмі та усному мовленні

CS50: Вступ до комп’ютерних наук
Тривалість: 11 тижнів
Про що курс: чітке розуміння комп’ютерниз наук та бази програмування

Керувати щастям
Тривалість: 6 тижнів
Про що курс: як побудувати щасливе життя та зробити людей навколо вас щасливішими

💌 Yale

Вступ до ведення перемовин
Тривалість: 31 година
Про що курс: як вести перемовини в важких ситуаціях, з малими важелями впливу та через онлайн-спілкування

Наука благополуччя
Тривалість: 19 годин
Про що курс: помилкові уявлення про щастя, як подолати різні упередження та що справді робить нас щасливими

💌 MIT

Як стати підприємцем
Тривалість: 6 тижнів
Про що курс: надання оцінок, аналіз ризиків, вступ до корпоративних фінансів

Вступ до комп’ютерних наук та програмування на Python
Тривалість: 9 тижнів
Про що курс: мову програмування Python, прості алгоритми, їх тестування та налагодження
$8 трильйонів збитків спричинили хакерські атаки у світі за останній рік

Як цьому запобігти, влаштуватися на затребувану віддалену професію й отримувати гідну зарплату?

Cybersecutiry— IT-професія майбутнього:
На 242% збільшиться попит на спеціалістів із безпеки в наступні 10 років
У середньому в Україні такі специ отримують $22 800 на рік, а в США — $123 692 на рік.

На безоплатному марафоні ви опануєте перші навички з кібербезпеки. І все це під супроводом директора з інформаційної безпеки Нової пошти! 📦

⚡️ Тривалість — 4 дні. Тут лекції, практика та підтримка менторів, які допоможуть розібратися у всіх питаннях.

Зареєструватися: https://i.goit.global/OuLz9

#ad
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
2024/07/22 21:42:06
Back to Top
HTML Embed Code: